Diplom za moderní knihovnické a informační služby

Obec Višňová se přihlásila do soutěže Vesnice roku 2022. S velikým potěšením Vám můžeme oznámit, že knihovna ve Višňové obdržela v Krajském kole soutěže Vesnice roku 2022 v Libereckém kraji Diplom za moderní knihovnické a informační služby. Zároveň si tak vysloužila nominaci do soutěže Knihovna roku, jejíž vítěz bude vyhlášen v říjnu v Praze v Klementinu v Zrcadlové kapli.

Pasování prvňáčků na čtenáře červen 2022

V pondělí 13. června proběhlo tradiční  pasování prvňáčků na čtenáře. Ve slavnostní atmosféře děti předvedly své čtenářské dovednosti a poté byly slavnostně pasováni paní knihovnicí Hankou Ševčíkovou do stavu "čtenářského"  Celému ceremoniálu přihlížela paní učitelka s panem starostou a okresní metodička z Krajské vědecké knihovny v Liberci.